Kas yra Trobos?Pagalba

Slapukų politika

SLAPUKŲ POLITIKA

Ši Slapukų politika (toliau – Slapukų politika) aprašo kaip UAB „Trobos“ (juridinio asmens kodas 305596596, adresas: Ozo g. 25, Vilnius, Lietuva)(toliau – Bendrovė arba Mes) apsaugo savo klientų, interneto svetainės – el. prekyvietės www.trobos.lt (toliau – Prekyvietė) lankytojų (toliau – Jūs, Lankytojai) asmens duomenis ir privatumą.

Kai Lankytojai lankosi Prekyvietėje, Bendrovė arba Bendrovės įgalioti paslaugų teikėjai pasitelkia įvairias technologijas duomenų išsaugojimui tam, kad Lankytojo apsilankymas Prekyvietėje būtų patogesnis ir saugesnis, o siūlomos paslaugos būtų aktualesnės.

Ši Slapukų politika sukurta tam, kad Lankytojai galėtų sužinoti daugiau informacijos apie tinklalapyje naudojamas technologijas ir kaip Bendrovė jas naudoja. Naudodamiesi mūsų paslaugomis ir/arba Prekyvietėje susikurdami vartotojo paskyrą, sutinkate su šios slapukų politikos nuostatomis, o taip pat ir su Prekyvietės privatumo politika.

Terminai, rašomi didžiosiomis raidėmis, kurie nėra atskirai apibrėžti šioje Slapukų politikoje arba Privatumo politikoje, turėtų būti suprantami taip, kaip jie apibrėžti Pirkimo-pardavimo Prekyvietėje taisyklėse.

1.    BENDRA INFORMACIJA APIE SLAPUKUS

Kas yra slapukai?

Jums lankantis Prekyvietėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai –nedideli tekstiniai failai (užimantys iki kelių KB), kuriuos Jūsų interneto naršyklė patalpina Jūsų kompiuteryje, planšetėje arba kitame išmaniajame įrenginyje, Jums lankantis mūsų Prekyvietėje. Jie Prekyvietei išsaugoti tokius duomenis, kaip:

  • prisijungimo duomenys (prisijungiančio įrenginio IP adresas, prisijungimo laikas, miestas, iš kurio jungiamasi);
  • įrenginio, naršyklės tipas ir informacija;
  • demografiniai duomenys (amžiaus grupė, lytis, profesinė ar šeiminė padėtis);
  • duomenys apie tai, kaip Jūs naršote Prekyvietėje (kuriuose Prekyvietės puslapiuose lankotės, kokiomis prekėmis domitės ir pan.)

Slapukai padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi Prekyvietėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį, pagreitinti Prekyvietėje vykdomas paieškas, sukurti patogią ir draugišką Prekyvietės aplinką, pateikti ją efektyviau ir patikimiau. Slapukai taip pat padeda užtikrinti sklandų Prekyvietės veikimą, leidžia stebėti lankymosi Prekyvietėje trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie Prekyvietės Lankytojų skaičių. 

Pikseliai (Pixels)

Mūsų Prekyvietės naudoja ir kitokios rūšies slapukus - mažas JavaScript kodo dalelytes, kurios yra įdiegtos visuose Prekyvietės puslapiuose. Šios kodo dalelytės, kurios vadinamos pikseliais, turi daugybę funkcijų, jų pagalba mes renkame informaciją apie reklamų paspaudimus ir jų pagalba Prekyvietėje apsilankiusius Lankytojus, informaciją apie interneto svetainę, kurioje buvo patalpinta tokia reklama ir iš kurios Lankytojas pateko į Prekyvietę, Lankytojo naršyklės informaciją ir IP adresą bei Lankytojų paspaudimus ir pan. veiksmus Prekyvietėje. 
Pritaikant slapukų renkamą informaciją apie Jūsų veiksmus Prekyvietėje, mes galime bendradarbiauti su analitinių paslaugų teikėjais, kurie padės įvertinti ir suteiks mums ir (ar) trečiosioms šalims informaciją apie tokių reklamų naudojimą trečiųjų šalių svetainėse ir reklamų ir mūsų turinio peržiūras.

Kodėl naudojame slapukus?

Slapukais siekiame:

-    užtikrinti efektyvų ir saugų Prekyvietės veikimą; mes naudojame slapukus palaikant mūsų saugumo funkcijas, kurios padeda aptikti ir nustatyti netinkamo elgesio atvejus mūsų Prekyvietėje;
-    užtikrinti tinkamą visų Prekyvietės funkcijų veikimą, pavyzdžiui, prekių krepšelio, užsakymo formos pildymo ir pan.;
-    gerinti Prekyvietės veikimą; stebėdami slapukų naudojimą, galime gerinti Prekyvietės ir elektroninių paslaugų veikimą, plėtoti esamas paslaugas, tobulinti funkcionalumą; analizuoti veikimą, kai Jūs apsilankote Prekyvietėje iš kitų svetainių, kitų įrenginių ar prietaisų;
-    atpažinti sugrįžtančius Prekyvietės Lankytojus; jie padeda parodyti tinkamą informaciją Lankytojams, prisiminti jų asmeninius nustatymus;
-    analizuoti Jūsų įpročius, kad Prekyvietės veikimas būtų patogus, efektyvus ir atitiktų Jūsų poreikius bei lūkesčius, pavyzdžiui, užtikrinant, kad Jūs nesunkiai rastumėte viską, ko ieškote; 
-    išmatuoti į Prekyvietę siunčiamos informacijos ir duomenų srautus; mes naudojame slapukus statistinių duomenų apie Prekyvietėje apsilankiusių vartotojų skaičių ir naudojimąsi elektroninėmis paslaugomis kaupimui;
-    tikslinei rinkodarai, reklamai; naudodami slapukus mes galime rinkti informaciją tam, kad teiktume tam tikrai naršyklei skirtą reklamą ar turinį, sukuriant skirtingas tikslines grupes; mes galime naudoti slapukus tam, kad parodytume tinkamą reklamą tiek Prekyvietėje, tiek ir už jos ribų. 

Kaip slapukai naudojami reklamos tikslais?

Reklaminiai slapukai ir kita reklamos technologija, pvz., pikseliai (angl. pixels) padeda mums efektyviau pateikti reklaminius pranešimus. Jie taip pat padeda mums pateikti tyrimus ir ataskaitas reklamuotojams, suprasti ir tobulinti mūsų paslaugas ir žinoti, kada Jums buvo parodytas turinys.

2.    PREKYVIETĖJE NAUDOJAMI SLAPUKAI

Kokius slapukus naudojame?

Kiekvieną kartą Jums apsilankius Prekyvietėje, gali būti sukurti ilgalaikiai slapukai, kurie lieka Jūsų kompiuteryje po Jūsų išsiregistravimo ir bus panaudoti Jums vėl apsilankius Prekyvietėje; jie galioja ir nėra ištrinami Jums baigus naršyti Prekyvietėje, ir/arba trumpalaikiai (seanso) tipo slapukai, kurie pasibaigia ir yra ištrinami Jums baigus naršyti Prekyvietėje.

Visi mūsų naudojami slapukai naudojami tik Jūsų išankstiniu sutikimu, išskyrus būtinuosius techninius slapukus. Savo sutikimą galite išreikšti paspaudę mygtuką „Sutinku“ Prekyvietės puslapio apačioje iškylančioje slapukų juostoje. Jeigu nesutinkate, kad į Jūsų kompiuterį ar į kitą galinį įrenginį būtų įrašomi slapukai, galite pakeisti savo interneto naršyklės nustatymus ir išjungti visus slapukus arba įjungti / išjungti juos po vieną. Prieš sutikdami, galite pasirinkti, kokių rūšių slapukus pageidaujate įsirašyti.

Slapukų rūšys

Apsilankius Prekyvietėje, gali būti sukurti ilgalaikiai slapukai, kurie galioja ir nėra ištrinami Jums baigus naršyti Prekyvietėje, arba trumpalaikiai (seanso tipo) slapukai, kurie pasibaigia ir yra ištrinami Jums baigus naršyti Prekyvietėje. 

Prekyvietėje gali būti naudojamos tokių rūšių slapukai:

Būtinieji techniniai slapukai 

Šie slapukai Prekyvietėje yra būtini tam, kad Jūs galėtumėte naršyti ir naudotis Prekyvietės funkcijomis, pvz., įsiminti formose įvestą informaciją seanso metu, prieiti prie apsaugotų Prekyvietės vietų. Be šių slapukų taptų neįmanoma užtikrinti tam tikras Prekyvietės funkcijas arba ji veiktų ne taip sklandžiai, kaip turėtų. Dėl šios priežasties būtinųjų techninių slapukų atsisakyti nėra galimybės.

Pasirenkamieji slapukai

Šių slapukų talpinimas Jūsų įrenginyje galimas tik su Jūsų išankstiniu sutikimu

Funkciniai slapukai 

Prekyvietėje naudojame įvairius funkcinius slapukus, padedančius apsilankymą Prekyvietėje padaryti patogesniu ir malonesniu (pavyzdžiui, Prekyvietės Lankytojai gali išvengti nustatymų keitimo kaskart apsilankius Prekyvietėje). Funkciniai slapukai neseka Jūsų veiksmų kitose svetainėse. Naudojame šiuos funkcinius slapukus:
-    Prekyvietės nustatymų slapukai, kurie prisimena Lankytojų pasirinktus nustatymus (pavyzdžiui, kalbos, laiko zonos nustatymus);
-    registracijos slapukai, kurie mums leidžia žinoti, ar Lankytojas turite Prekyvietės paskyrą ir ar ja konkrečiu atveju naudojatės. Mes naudojame šiuos slapukus tam, kad galėtume atskirti, kuri vartotojo paskyra, kuriam Lankytojui priklauso, bei tam, kad galėtume susieti Jūsų rašomus komentarus su Jūsų paskyros naudotojo vardu;
-    slapukus, kurie leidžia rodyti turinį, skirtą tam tikroms teritorijoms, naudoja programinė įranga, nustatanti, kurioje iš kurios valstybės teritorijos prisijungiate prie Prekyvietės, remdamasi informacija, kurią suteikia Jūsų naršyklė. Slapuko perduodama informacija yra anoniminė ir yra Bendrovės naudojama siekiant pasiūlyti aktualias prekes konkrečioje teritorijoje arba reklamos tikslais.

Analitiniai slapukai

Analitiniai slapukai mums parodo, ar buvote jau buvote lankęsis Prekyvietėje. Šie slapukai padeda mums sekti vartotojų skaičių ir jų apsilankymo periodiškumą. Šie slapukai renka informaciją apie Prekyvietės naudojimą ir padeda tobulinti Prekyvietės veikimą. Pavyzdžiui, analitiniai slapukai gali parodyti, kuriuose puslapiuose lankomasi dažniausiai, padėti registruoti Prekyvietėje vykstančius nesklandumus ir pan.

Tiksliniai (reklaminiai) slapukai

Šie slapukai mums leidžia užfiksuoti Jūsų apsilankymą mūsų Prekyvietėje, puslapiuose, kuriuos lankėtės prieš tai, ir nuorodas, kurias sekėte, ar jau matėte konkrečią reklamą arba tam tikro tipo reklamą, ir kiek laiko praėjo nuo tada, kai ją matėte. Jie taip pat naudojami tam, kad tam tikras reklamas matytumėte tik tam tikrą kartų skaičių ir kad tai padėtų matuoti reklamos efektyvumą. Mes naudojame šią informaciją, siekdami pateikti Jums reklamą, atitinkančią Jūsų interesus.

Žemiau išvardijame pagrindinius Prekyvietėje naudojamus slapukus pagal jų rūšis, paskirtį, savininką ir galiojimo laikotarpį:

1) 

Slapuko pavadinimas:  oauth2_cs::https://trobos.lt::881081123908-0di9uq5ea6c9bqd8j4en3ea9aiig0k28.apps.googleusercontent.com

Slapuko savininkas (domenas): Google

Slapuko paskirtis: Būtinasis slapukas. Naudojamas prisijungimui su Google paskyra.

Galiojimo laikotarpis: Pasibaigus naršymo sesijai

2)

Slapuko pavadinimas:  HSID

Slapuko savininkas (domenas): Google

Slapuko paskirtis: Būtinasis slapukas. Naudojamas saugumo tikslais saugant skaitmeniniu būdu pasirašytus ir užšifruotus vartotojo „Google“ paskyros ID įrašus ir naujausią prisijungimo laiką, kuris leidžia „Google“ autentifikuoti vartotojus, apsaugoti nuo apgaulingo prisijungimo duomenų naudojimo ir apsaugoti vartotojo duomenis nuo pašalinių asmenų. Tai taip pat gali būti naudojama taikymo tikslams rodyti aktualų ir suasmenintą skelbimų turinį.

Galiojimo laikotarpis: 1 metai

3)

Slapuko pavadinimas:  SSID

Slapuko savininkas (domenas): Google

Slapuko paskirtis: Būtinasis slapukas. Naudojamas prisijungimui su Google paskyra, bei saugoti informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine.

Galiojimo laikotarpis: 1 metai

4)

Slapuko pavadinimas:  _gid

Slapuko savininkas (domenas): trobos.lt

Slapuko paskirtis: Būtinasis slapukas. Prisijungimui su Google paskyra, bei statistinių duomenų apie vartotojo elgseną puslapyje rinkimui.

Galiojimo laikotarpis: 1 metai

5)

Slapuko pavadinimas:  CookieConsent

Slapuko savininkas (domenas): trobos.lt (Cookiebot)

Slapuko paskirtis: Būtinasis slapukas. Saugo vartotojo sutikimo su slapukais informaciją.

Galiojimo laikotarpis: 1 metai

6)

Slapuko pavadinimas:  G_ENABLED_IDPS

Slapuko savininkas (domenas): trobos.lt

Slapuko paskirtis: Būtinasis slapukas. Naudojamas saugiam prisijungimui su Google Account.

Galiojimo laikotarpis: nuolatinis

6)

Slapuko pavadinimas:  shop/cart/current-cart  

Slapuko savininkas (domenas): trobos.lt

Slapuko paskirtis: Būtinasis slapukas. Naudojamas pirkinių krepšelio funkcijai.

Galiojimo laikotarpis: nuolatinis

7)

Slapuko pavadinimas:  shop/recently-viewed/recently-viewed 

Slapuko savininkas (domenas): trobos.lt

Slapuko paskirtis: Būtinasis slapukas. Saugomos neseniai peržiūrėtos prekės.

Galiojimo laikotarpis: nuolatinis

8)

Slapuko pavadinimas:  1P_JAR 

Slapuko savininkas (domenas): Google

Slapuko paskirtis: Analitinis slapukas. Statistikos rinkimas

Galiojimo laikotarpis: 30 dienų

9)

Slapuko pavadinimas:  _ga 

Slapuko savininkas (domenas): trobos.lt

Slapuko paskirtis: Analitinis slapukas. Google Analytics slapukas naudojamas vartotojų atskyrimui

Galiojimo laikotarpis: 2 metai

10)

Slapuko pavadinimas:  _gat 

Slapuko savininkas (domenas): trobos.lt

Slapuko paskirtis: Analitinis slapukas. Google Analytics užklausoms

Galiojimo laikotarpis: 1 diena

11)

Slapuko pavadinimas:  _hjAbsoluteSessionInProgress 

Slapuko savininkas (domenas): trobos.lt (Hotjar)

Slapuko paskirtis: Analitinis slapukas. Šis slapukas naudojamas suskaičiuoti, kiek kartų svetainę aplankė skirtingi lankytojai - tai daroma priskiriant lankytojui ID, todėl lankytojas neužsiregistruoja du kartus.

Galiojimo laikotarpis: 1 diena

12)

Slapuko pavadinimas:  _hjFirstSeen 

Slapuko savininkas (domenas): trobos.lt (Hotjar)

Slapuko paskirtis: Analitinis slapukas. Šis slapukas naudojamas nustatyti, ar lankytojas anksčiau lankėsi svetainėje, ar tai naujas svetainės lankytojas.

Galiojimo laikotarpis: 1 diena

13)

Slapuko pavadinimas:   _hjid 

Slapuko savininkas (domenas): trobos.lt (Hotjar)

Slapuko paskirtis: Analitinis slapukas. Nustatomas unikalus seanso ID. Tai leidžia svetainei statistiniais tikslais gauti duomenis apie lankytojų elgseną.

Galiojimo laikotarpis: 1 metai

14)

Slapuko pavadinimas:   _hjIncludedInPageviewSample

Slapuko savininkas (domenas): trobos.lt (Hotjar)

Slapuko paskirtis: Analitinis slapukas. Nustato, ar vartotojo navigacija turėtų būti užregistruota.

Galiojimo laikotarpis: 1 diena

15)

Slapuko pavadinimas:  __Secure-3PAPISID

Slapuko savininkas (domenas): Google

Slapuko paskirtis: Tikslinis slapukas. Naudojamas kuriant svetainės lankytojo pomėgių profilį, siekiant parodyti atitinkamą ir suasmenintą „Google“ reklamą

Galiojimo laikotarpis: 2 metai

16)

Slapuko pavadinimas:  APISID

Slapuko savininkas (domenas): Google

Slapuko paskirtis: Tikslinis slapukas. Naudojamas kuriant svetainės lankytojo pomėgių profilį, siekiant parodyti atitinkamą ir suasmenintą „Google“ reklamą.

Galiojimo laikotarpis: 1 metai

17)

Slapuko pavadinimas:  SAPISID

Slapuko savininkas (domenas): Google

Slapuko paskirtis: Tikslinis slapukas. Naudojamas kuriant svetainės lankytojo pomėgių profilį, siekiant parodyti atitinkamą ir suasmenintą „Google“ reklamą.

Galiojimo laikotarpis: 1 metai

18)

Slapuko pavadinimas:  NID

Slapuko savininkas (domenas): Google

Slapuko paskirtis: Tikslinis slapukas. Registruoja unikalų ID, identifikuojantį grįžtančio vartotojo įrenginį. ID naudojamas tiksliniams skelbimams.

Galiojimo laikotarpis: 6 mėnesiai

19)

Slapuko pavadinimas:  _hjRecordingLastAct

Slapuko savininkas (domenas): trobos.lt (Hotjar)

Slapuko paskirtis: Tikslinis slapukas. Randama sesijos saugykloje (skirtingai nuo slapukų). Atnaujinama, kai prasideda lankytojo įrašymas ir kai duomenys siunčiami per „WebSocket“ (lankytojas atlieka veiksmą, kurį „Hotjar“ įrašo).

Galiojimo laikotarpis: nuolatinis

20)

Slapuko pavadinimas: _hjIncludedInSessionSample

Slapuko savininkas (domenas): trobos.lt

Slapuko paskirtis: Analitinis slapukas. Registruojami duomenys apie lankytojo elgseną svetainėje. Naudojama vidinei analizei ir svetainės optimizacijai.

Galiojimo laikotarpis: 1 diena

21)

Slapuko pavadinimas:collect

Slapuko savininkas (domenas): google-analytics.com

Slapuko paskirtis: Analitinis slapukas. Naudojamas duomenų apie lankytojo įrenginį ir elgseną perdavimui Google Analytics. Seka lankytoją per jo įrenginius ir rinkodaros kanalu.

Galiojimo laikotarpis: Sesija

22)

Slapuko pavadinimas:hjViewportId

Slapuko savininkas (domenas): trobos.lt

Slapuko paskirtis: Analitinis slapukas. Nustato unikalų ID apsilankymo sesijai. Leidžia svetainei gauti duomenis apie lankytojo elgseną statistiniais tikslais.

Galiojimo laikotarpis: Sesija

23)

Slapuko pavadinimas: _fbp

Slapuko savininkas (domenas): trobos.lt

Slapuko paskirtis: Tikslinis slapukas. Naudojamas Facebook serijines produktų reklamos, tokios kaip trečiųjų šalių pasiūlymus paremtus realaus laiko statymais, pateikimui.

Galiojimo laikotarpis: 3 mėnesiai

24)

Slapuko pavadinimas: _gcl_au

Slapuko savininkas (domenas): trobos.lt

Slapuko paskirtis: Tikslinis slapukas. Naudojamas Google AdSense eksperimentams su reklamos efektyvumu visose svetainėse, naudojančiose jų paslaugas.

Galiojimo laikotarpis: 3 mėnesiai

25)

Slapuko pavadinimas: _hjRecordingEnabled

Slapuko savininkas (domenas): trobos.lt

Slapuko paskirtis: Tikslinis slapukas. Slapukas naudojamas lankytojui identifikuoti ir skelbimo tinkamumui optimizuoti renkant lankytojo duomenis iš kelių svetainių - šį lankytojų duomenų apsikeitimą paprastai teikia trečiosios šalies duomenų centras arba skelbimų mainai.

Galiojimo laikotarpis:Sesija

26)

Slapuko pavadinimas: ads/ga-audiences

Slapuko savininkas (domenas): google.com

Slapuko paskirtis: Tikslinis slapukas.Naudojamas Google AdWords siekiant iš naujo pritraukti lankytojus, kurie, tikėtina, konvertuosis į klientus, atsižvelgiant į lankytojo elgesį internete.

Galiojimo laikotarpis: Sesija

27)

Slapuko pavadinimas: C

Slapuko savininkas (domenas): adform.net

Slapuko paskirtis: Tikslinis slapukas.Naudojamas patikrinti, ar vartotojo naršykė palaiko slapukus.

Galiojimo laikotarpis: 27 dienos

28)

Slapuko pavadinimas: fr

Slapuko savininkas (domenas): facebook.com

Slapuko paskirtis: Tikslinis slapukas. Naudojamas Facebook serijines produktų reklamos, tokios kaip trečiųjų šalių pasiūlymus paremtus realaus laiko statymais, pateikimui.

Galiojimo laikotarpis: 3 mėnesiai

29)

Slapuko pavadinimas: IDE

Slapuko savininkas (domenas): doubleclick.net

Slapuko paskirtis: Tikslinis slapukas. Naudojama Google DoubleClick siekiant užregistruoti ir pranešti apie svetainės vartotojo veiksmus peržiūrėjus arba spustelėjus vieną iš reklamuotojo skelbimų, siekiant įvertinti skelbimo efektyvumą ir pateikti vartotojui tikslinius skelbimus.

Galiojimo laikotarpis: 1 metai

30)

Slapuko pavadinimas: pagead/landing

Slapuko savininkas (domenas): doubleclick.net

Slapuko paskirtis: Tikslinis slapukas. Iš kelių svetainių renka duomenis apie lankytojo elgseną, kad būtų pateikiama tinkamesnė reklama. Taip pat leidžia svetainei apriboti, kiek kartų jiems rodoma ta pati reklama.

Galiojimo laikotarpis: Sesija

31)

Slapuko pavadinimas: test_cookie

Slapuko savininkas (domenas): doubleclick.net

Slapuko paskirtis: Tikslinis slapukas. Naudojamas patikrinti, ar vartotojo naršykė palaiko slapukus.

Galiojimo laikotarpis: 1 diena

32)

Slapuko pavadinimas: tr

Slapuko savininkas (domenas): facebook.com

Slapuko paskirtis: Tikslinis slapukas. Naudojamas Facebook serijines produktų reklamos, tokios kaip trečiųjų šalių pasiūlymus paremtus realaus laiko statymais, pateikimui.

Galiojimo laikotarpis: Sesija

33)

Slapuko pavadinimas: uid

Slapuko savininkas (domenas): adform.net

Slapuko paskirtis: Tikslinis slapukas. Registruoja unikalų vartotojo ID, kuris atpažįsta vartotojo naršyklę lankantis svetainėse, naudojančiose tą patį skelbimų tinklą. Tikslas yra optimizuoti skelbimų rodymą, atsižvelgiant į vartotojo judesius ir įvairių skelbimų teikėjų pasiūlymus rodyti vartotojo skelbimus.

Galiojimo laikotarpis: 2 mėnesiai

34)

Slapuko pavadinimas: uid

Slapuko savininkas (domenas): adform.net

Slapuko paskirtis: Tikslinis slapukas. Registruoja unikalų vartotojo ID, kuris atpažįsta vartotojo naršyklę lankantis svetainėse, naudojančiose tą patį skelbimų tinklą. Tikslas yra optimizuoti skelbimų rodymą, atsižvelgiant į vartotojo judesius ir įvairių skelbimų teikėjų pasiūlymus rodyti vartotojo skelbimus.

Galiojimo laikotarpis: 2 mėnesiai

35)

Slapuko pavadinimas: VISITOR_INFO1_LIVE

Slapuko savininkas (domenas): youtube.com

Slapuko paskirtis: Tikslinis slapukas. Bando įvertinti vartotojų diapazoną puslapiuose su integruotais Youtube vaizdo įrašais.

Galiojimo laikotarpis: 179 dienos

36)

Slapuko pavadinimas: YSC

Slapuko savininkas (domenas): youtube.com

Slapuko paskirtis: Tikslinis slapukas. Registruoja unikalų ID, kad būtų saugoma statistika apie vaizdo įrašus iš Youtube, kuriuos vartotojas matė.

Galiojimo laikotarpis: Sesija

37)

Slapuko pavadinimas: yt.innertube::nextId

Slapuko savininkas (domenas): youtube.com

Slapuko paskirtis: Tikslinis slapukas. Registruoja unikalų ID, kad būtų saugoma statistika apie vaizdo įrašus iš Youtube, kuriuos vartotojas matė.

Galiojimo laikotarpis: Nuolatinis

38)

Slapuko pavadinimas: yt.innertube::requests

Slapuko savininkas (domenas): youtube.com

Slapuko paskirtis: Tikslinis slapukas. Registruoja unikalų ID, kad būtų saugoma statistika apie vaizdo įrašus iš Youtube, kuriuos vartotojas matė.

Galiojimo laikotarpis: Nuolatinis

39)

Slapuko pavadinimas: yt-remote-cast-installed

Slapuko savininkas (domenas): youtube.com

Slapuko paskirtis: Tikslinis slapukas. Saugo vartotojo vaizdo grotuvo nuostatas naudojamas įterptą Youtube vaizdo įrašą.

Galiojimo laikotarpis: Sesija

40)

Slapuko pavadinimas: yt-remote-connected-devices

Slapuko savininkas (domenas): youtube.com

Slapuko paskirtis: Tikslinis slapukas. Saugo vartotojo vaizdo grotuvo nuostatas naudojamas įterptą Youtube vaizdo įrašą.

Galiojimo laikotarpis: Nuolatinis

41)

Slapuko pavadinimas: yt-remote-device-id

Slapuko savininkas (domenas): youtube.com

Slapuko paskirtis: Tikslinis slapukas. Saugo vartotojo vaizdo grotuvo nuostatas naudojamas įterptą Youtube vaizdo įrašą.

Galiojimo laikotarpis: Nuolatinis

42)

Slapuko pavadinimas: yt-remote-fast-check-period

Slapuko savininkas (domenas): youtube.com

Slapuko paskirtis: Tikslinis slapukas. Saugo vartotojo vaizdo grotuvo nuostatas naudojamas įterptą Youtube vaizdo įrašą.

Galiojimo laikotarpis: Sesija

43)

Slapuko pavadinimas: yt-remote-session-app

Slapuko savininkas (domenas): youtube.com

Slapuko paskirtis: Tikslinis slapukas. Saugo vartotojo vaizdo grotuvo nuostatas naudojamas įterptą Youtube vaizdo įrašą.

Galiojimo laikotarpis: Sesija

44)

Slapuko pavadinimas: yt-remote-session-name

Slapuko savininkas (domenas): youtube.com

Slapuko paskirtis: Tikslinis slapukas. Saugo vartotojo vaizdo grotuvo nuostatas naudojamas įterptą Youtube vaizdo įrašą.

Galiojimo laikotarpis: Sesija

 

Trečiųjų šalių slapukai ir įskiepiai (ang. plug – in)

Kai kurie slapukai Prekyvietėje yra pateikti kitų asmenų – trečiųjų šalių (pavyzdžiui, reklamos ir analitikos paslaugų teikėjų). Šios trečiosios šalys naudoja savo pačių slapukus analizuodamos, kiek ir kaip Lankytojai lankėsi Prekyvietėje, iš kokių kitų svetainių pateko į Prekyvietę, kur judėjo toliau ir pan. Tokius slapukus kuriančios ir naudojančios bendrovės taiko savo parengtas politikas ir mes neturime jokios įtakos tokių slapukų kūrimui ar jų išsaugojimui. Kiti trečiųjų asmenų slapukai ir įskiepiai – kai kuriuose Prekyvietės puslapiuose kiti subjektai (pavyzdžiui, socialinių tinklų valdytojai) taip pat gali naudoti savo pačių slapukus, skirtus tam, kad jų sukurtos programos ar aplikacijos būtų pritaikytos prie Jūsų poreikių. Šiais slapukais surenkamą ir perduodamą informaciją jų surinkimo ir perdavimo metu valdome kartu su jų savininkais kaip bendri valdytojai, tačiau nekontroliuojame ir nesame atsakingi už tai, kaip jie Jūsų informaciją tvarkys ir naudos toliau. Dėl slapukų veikimo specifikos mes neturime prieigos prie šių slapukų perduodamos informacijos, lygiai kaip ir kiti subjektai neturi prieigos prie mūsų nustatomais slapukais renkamos informacijos.

Apie tai, kaip šios bendrovės naudoja slapukais surinktą informaciją, galite sužinoti jų privatumo politikose ar pasikreipę į jas tiesiogiai:
-    „Google“ privatumo politika: https://policies.google.com/privacy 
-    „Hotjar“ privatumo politika: https://www.hotjar.com/legal/policies/privacy/ 
-    „Cookiebot“ privatumo politika: https://www.cookiebot.com/en/privacy-policy/

Slapukų ir įskiepių (angl. plug – in) pagalba surinktų duomenų perdavimas

Informuojame, kad tam tikri Jūsų apsilankymo Prekyvietėje duomenys ar duomenys, generuojami apsilankius mūsų svetainėje (tokie, kaip IP adresas, lokacija, slapukai, Jūsų naudojamos naršyklės ar įrenginio nustatymai ir informacija, naršymo data, laikas, trukmė, kita su naršyklės bei įrenginio veikla ir naršymu Prekyvietėje susijusi informacija) bendro naršymo Prekyvietėje stebėsenos, statistikos, užimtumo, analizės, funkcionalumo užtikrinimo bei susijusiais tikslais gali būti tvarkomi, perduodami ar padaromi  prieinamais tiek Europos ekonominėje erdvėje, tiek ir už jos ribų veikiantiems subjektams (pvz., mums naudojantis Google Analytics, Facebook Ads ir panašiomis paslaugomis, funkcionalumais ar produktais, tokie duomenų tvarkytojai arba gavėjai yra Jungtinėse Amerikos Valstijose ar kitose ne EEE valstybėse veikiančios bendrovės).

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad ne EEE valstybėse asmens duomenims gali būti taikoma mažesnė apsauga nei EEE valstybėse. Mes atidžiai stebime besivystančią Europos Sąjungos Teisingumo Teismo bei duomenų apsaugos priežiūros institucijų praktiką ir gaires dėl duomenų perdavimo už EEE ribų, ir kruopščiai vertiname sąlygas, kuriomis tokie Jūsų duomenys yra perduodami ir gali būti vėliau tvarkomi ir saugomi po perdavimo aukščiau minėtiems subjektams. Tinkamam duomenų saugumo lygiui užtikrinti bei teisėtam duomenų perdavimui garantuoti, mes sudarome Europos Komisijos patvirtintas Standartines Sutarčių Sąlygas arba vadovaujamės kitais teisės aktuose nustatytais pagrindais ir sąlygomis.

3.    SLAPUKŲ VALDYMAS IR IŠTRYNIMAS

Kai naudojate naršyklę mūsų teikiamam turiniui pasiekti, galite konfigūruoti savo naršyklę taip, kad būtų priimti visi slapukai, atmesti visi slapukai arba būtų pranešama, kai slapukas atsiunčiamas. Kiekviena naršyklė skirtinga, todėl, jei nežinote, kaip pakeisti slapukų nuostatas, pasižiūrėkite jos žinyno meniu. Jūsų įrenginio operacinėje sistemoje gali būti papildomų slapukų valdiklių.

Jei nenorite, kad informacija būtų renkama slapukų pagalba, pasinaudokite daugelyje naršyklių esama paprasta procedūra, kuri leidžia Jums atsisakyti slapukų naudojimosi: Chrome; Firefox; Internet Explorer; Edge; Safari; Opera.
Norėdami daugiau sužinoti, kaip valdyti slapukus, apsilankykite adresu: http://www.allaboutcookies.org/manage-cookies/ bei http://www.youronlinechoices.com/.

Atkreipiame dėmesį, kad kai kuriais atvejais slapukų ištrynimas gali sulėtinti naršymo internete spartą, apriboti tam tikrų Prekyvietės funkcijų veikimą arba blokuoti prieigą prie Prekyvietės.

4.    BENDROSIOS NUOSTATOS

Ši Slapukų politika gali būti Bendrovės atnaujinama. Bendrovė informuos Lankytojus apie atnaujinimus, Prekyvietėje pateikdama naują Slapukų politikos variantą kartu su atliktų korekcijų datomis. Lankytojai supranta, kad, sutikę su slapukų naudojimu ir tęsdami naudojimąsi Prekyviete po padarytų Slapukų politikos atnaujinimų, bus laikoma, kad jie su atnaujinimais susipažino ir jiems neprieštarauja.

Turėdami bet kokių klausimų apie slapukų naudojimą ir jais renkamos informacijos tvarkymą, galite kreiptis į mus Privatumo politikoje nurodytais kontaktais.

Ši Slapukų politika yra taikoma nuo jos paskelbimo Prekyvietėje dienos.