Kas yra Trobos?Pagalba

Kas yra Trobos?

VISI NORAI VIENAME KREPŠELYJE

Vienas pirkinių krepšelis visiems norams! Nauja suknelė ar bateliai sportui? Taip! Namų jaukumą kuriantys aksesuarai? Taip! O gal skanėstai augintiniui? Taip!
Kiekvieną savaitę vis atsinaujinančios įvairiausios prekės, už kurias galite atsiskaityti vienu paspaudimu ir gauti jas vienu pristatymu tiesiai į namus! Po prekybos centrą už jus subėgiosim mes, jums beliks pasidžiaugti pirkiniais! 

TADA, KADA NORITE

Laukiate savo pirkinių “nuo 2 iki 5 darbo dienų”? Sekate skirtingus kurjerius, pirkinius pristatantys jiems patogiu metu? Tai nėra pats smagiausias užsiėmimas, tiesa? Mes norime suteikti jums laisvę rinktis taip, kaip patogu jums!

Jūsų pirkinius Vilniuje pristatysime pasirinktu laiku valandos tikslumu, o jei norėsite - ir tą pačią dieną! Ir tai darysime 7 dienas per savaitę!

KAI GRĄŽINIMAS NEKELIA RŪPESČIŲ

Pirkinys nenudžiugino taip, kaip tikėjotės? Norite jį grąžinti? Jokių problemų - mes tuo pasirūpinsime. Vilniuje kurjeris atvyks pas jus jums patogiu laiku, paims grąžintinus pirkinius ir nemokamai pristatys juos į parduotuves už jus!

KAS YRA TROBOS

TROBOS – tai virtuali greito apsipirkimo erdvė, kuri leidžia pirkėjui perkelti savo pirkimo įpročius iš fizinių parduotuvių į vieną internetinę svetainę. Tai naujas apsipirkimo standartas, leidžiantis turėti prekybos centrą savo kompiuteryje ar telefone. Nuo aprangos, avalynės ar grožio prekių, iki prekių namams ir maisto – viskas vienoje vietoje!

KODĖL VERTA PIRKTI TROBOS.LT

  • Patikimi, žinomi ir jums gerai pažįstami prekių ženklai vienoje vietoje;
  • Itin patogus pristatymas valandos tikslumu 7 dienas per savaitę;
  • Nemokamas grąžinimas.